Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi ile anlaşmalı kurum olduk

  • Group Florence Nightingale’in 4. hastanesi olarak Mayıs 2007’de hizmete başlayan Kadıköy Florence Nightingale hastanesi, Bağdat Caddesi’ndeki modern binasında son teknoloji ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

    Bağdat Caddesi’nde bulunan tek hastane olma özelliği taşıyan Özel Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi; 47 servis, 10 yoğun bakım, 13 gözlem yatağı olmak üzere toplam 70 hastane yatak sayısıyı ile bünyesinde bulunan tüm branşlarda ayakta ve yatarak teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir.

    Aileden Biri Evde Bakım Merkezi olarak ilke edindiğimiz yüksek kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi’ni de hizmet ağımıza eklemiş bulunmaktayız.  Hastane ile olan anlaşmamız çerçevesinde hastanede yatan hastalara özel refakat hizmetleri, eve çıkışlarında evde bakım hizmetleri ve takip edilen hastaların evde yapılabilecek uygulamalarını üstlendik.  Bununla beraber bakımını kurumumuzun üstlendiği hastalarımızda gerektiğinde Florence Nightingale Hastanesi’nin hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Sohbet Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar, Nasıl yardımcı olabiliriz?