Genel Müdürün Mesajı

Genel Müdür'ün Mesajı

Aileden Biri, evde sağlık hizmetleri almayı arzu eden ve bakım ihtiyacı olan bireylere hizmet vermek üzere kuruldu. Şirketimiz yurtdışındaki benzer kuruluşların çalışma modellerini inceledikten sonra, kazandığı öğrenimlerin ülkemize, insanımıza adaptasyonunu gerçekleştirdi.

Sağlık Bakanlığı’nca yürürlüğe konulmuş mevzuatlara, kendimize rehber aldığımız yurtdışı evde bakım kuruluşlarına – NAHC Amerika Ulusal Evde Bakım Birliği, AAHomecare Amerikan Evde Bakım Birliği, JCAHO Birleşik Sağlık Kurumları Akreditasyon Konseyi ­- ve tıp etiğine bağlı kalarak, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti evinize getirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda Sağlık Bakanlığı’nca verilen ‘Evde Bakım Hizmetleri Sunumu Uygunluk Belgesi’ne sahip kuruluşlardan olmamız da bakış açımızın bir göstergesi.

Sağlık sektöründe çalışma deneyimi olan kişiler arasından seçtiğimiz çalışanlarımız ailemize katılmadan önce detaylı bir kimlik ve deneyim sorgulama sürecinden geçiyor. Çeşitli değerlendirme sınavlarını takiben çalışanlarımıza evde bakım eğitimi veriliyor. Hizmet standardımızı geliştirmek için çalışanlarımızın bilgi düzeyini sürekli ölçüyor ve eğitimlerle destekliyoruz. Kontrol mekanizmalarımızı sizleri ve çalışanlarımızı hiçbir an yalnız bırakmayacak şekilde oluşturduk. Çalışanlarımız ihtiyaç duydukları zaman şirketimize veya uzmanlarımıza ulaşıp bilgi alabilir, siz ise günün her saati istek ve arzularınızı süpervizörlerimize iletebilirsiniz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz süpervizyon ziyaretleri ve hizmet takibiyle de hizmet kalitemizi denetliyor ve sizlerin memnuniyetini ölçüyoruz.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi hizmetimizin ana dayanağı sizlere ailenizin bir üyesi gibi özen, ilgi ve sevgi çerçevesinde hizmet sunmak.

Ailemize hoş geldiniz…

Sohbet Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar, Nasıl yardımcı olabiliriz?