Genel Müdürün Mesajı

Genel Müdür'ün Mesajı

Aileden Biri, evde sağlık hizmetleri almayı arzu eden ve bakım ihtiyacı olan bireylere hizmet vermek üzere kuruldu. Şirketimiz yurtdışındaki benzer kuruluşların çalışma modellerini inceledikten sonra, evde sağlık ve bakım alanının önde gelen uzmanlarıyla çalışarak kazandığı öğrenimlerin ülkemize, insanımıza adaptasyonunu gerçekleştirdi.

Sağlık Bakanlığı’nca yürürlüğe konulmuş mevzuatlara, kendimize rehber aldığımız yurtdışı evde bakım kuruluşlarına – NAHC Amerika Ulusal Evde Bakım Birliği, AAHomecare Amerikan Evde Bakım Birliği, JCAHO Birleşik Sağlık Kurumları Akreditasyon Konseyi ­- ve tıp etiğine bağlı kalarak, en üst düzeyde hizmeti evinize getirmeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda Sağlık Bakanlığı’nca verilen ‘Evde Bakım Hizmetleri Sunumu Uygunluk Belgesi’ne sahip seçilmiş kuruluşlardan olmamız da bakış açımızın bir göstergesi.

Sağlık sektöründe tecrübeli elemanlardan seçtiğimiz çalışanlarımız ailemize katılmadan önce detaylı bir kimlik ve deneyim sorgulama sürecinden geçiyor. Daha sonra, değerlendirme sınavında yüksek başarı puanı elde eden personele oryantasyon ve evde bakım eğitimi veriyoruz. Hizmet standardımızı en yüksek seviyede tutmak için çalışanlarımızın bilgi düzeyini sürekli ölçüyor ve eğitimlerle destekliyoruz. Kontrol mekanizmalarımızı sizlerin ve çalışanlarımızı hiçbir an yalnız bırakmayacak şekilde oluşturduk. Çalışanlarımız 24 saat şirketimize veya uzmanlarımıza ulaşıp bilgi alabilir, siz ise günün her saati istek ve arzularınızı bize iletebilirsiniz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz süpervizyon ziyaretleri ve hizmet takibiyle de hizmet kalitemizi denetliyor ve sizlerin memnuniyetini ölçüyoruz.

Adımızdan da anlaşılacağı gibi hizmetimizin ana dayanağı sizlere ailenizin bir üyesi gibi özen, ilgi ve sevgi çerçevesinde hizmet sunmak.

Ailemize hoş geldiniz…

Sohbet Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar, Nasıl yardımcı olabiliriz?