Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında kurulan Aileden Biri Evde Bakım Merkezi, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen evde bakım hizmetleri ruhsatı ile faaliyet göstermektedir.

Hizmetlerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, doktor muayenesinden, hemşirelik hizmetlerine, bakım görevlisi desteğinden, laboratuvar analizlerine kadar genişlemektedir. En önemlisi, tüm hizmetlerimiz kendinizi en güvende hissettiğiniz yerde yani evinizde gerçekleştirilir.

ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahip şirketimizin temel politikası, hizmet alanlar ve ailelerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek ve hiçbir koşulda ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermemektir. 

Aileden Biri, evde bakım hizmetlerinin yaygınlaşması ve Türk toplumuna uygun bir evde bakım modeli geliştirilmesi amacı ile faaliyet gösteren Evde Bakım Derneği’nin üyesidir.

Vizyon

Hastane dışı sağlık ve bakım hizmetleri sunumunda ülke ve bölgenin lider kuruluşu olmak

Misyon

Sağlık ve bakım hizmetlerine ihtiyaç duyan bireylere, evlerinde veya bulundukları yerde, profesyonel çalışanlar ile nitelikli sağlık hizmetleri sunmak

İlkelerimiz

Önce insan yaklaşımıyla, hizmet verdiğimiz birey ve ailelere karşı saygılı, çalışanlarımıza karşı adil olmak
Etik, dürüst ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak, sunduğumuz hizmetlerin temelini güven üzerine inşa etmek
Her adımımızda şeffaf, hesap verebilir ve tüm paydaşlarımız tarafından denetlenebilir olmak
Paydaşlarımızdan gelen geri bildirimleri değerlendirerek, çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunarak ve teknolojik gelişmeleri benimseyerek sürekli gelişime odaklanmak
Sohbet Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar, Nasıl yardımcı olabiliriz?