İnsan Kaynakları

Aileden Biri dinamik, profesyonel ve çağdaş bir ortamda, gelişim fırsatlarından yararlanmak isteyen sağlık çalışanlarını kadrosunda görmek istiyor. Hedefimiz, çalışanlarımıza ihtiyaç duyacakları destek ve donanımı sağlayarak, kişisel becerilerini en üst düzeyde kullanmalarını ve her daim gelişmelerini sağlamak.

Tüm çalışanlarımıza:

Kapsamlı ve sürekli eğitim programlarından yararlanma,
Kişisel gelişim ve uzun dönemli kariyer planlama imkanları sunmaktayız.

Şirketimize yapılan iş başvuruları yetkinlik, bilgi, beceri ve ileriye dönük çalışma potansiyellerine göre değerlendirilmektedir. İnsan Kaynakları süreci imkanlar dahilinde ofis ziyareti ve yüz yüze görüşme veya online ortamda görüntülü görüşme ve doküman paylaşımı şeklinde yürütülmektedir.

Başvurunuzu aşağıdaki formu doldurup veya online kariyer portalleri üzerindeki ilanlarımıza yanıt vererek bizlere ulaştırabilirsiniz. Bilgi için 0554 583 1576 no’lu telefon numarasından İnsan Kaynakları bölümü ile görüşebilirsiniz.

Başvuru formlarınızı info@ailedenbiri.com adresine göndermeden önce, bu bölümde yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okumanız ve paylaşacağınız özgeçmiş bilgilerinin aday seçme ve yerleştirme süreçlerinde kullanılmak amacıyla işlenmesine onay vermeniz gerekmektedir.

  Hemşire pozisyonunda iş başvurusu için lütfen formu indirin.

  İndir

  Bakım görevlisi pozisyonunda iş başvurusu için lütfen formu indirin

  İndir

  Staj başvurusu için lütfen formu indirin


  İndir

  Sohbet Başlat
  Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Merhabalar, Nasıl yardımcı olabiliriz?