Sıkça Sorulan Sorular

Gayrettepe’de bulunan merkezimizden ilgili bölgelere en kısa zamanda ulaşabilmekteyiz.

Talep edeceğiniz branşta uzman doktor, evde bakım doktoru, psikoterapist, fizyoterapist ve diyetisyenimizden görüntülü muayene şeklinde şeklinde hizmet alabilirsiniz.

Yetişkin hastalara yönelik hizmetlerimiz şu anda sadece İstanbul’da sunuluyor. Anne bebek eğitim hizmetlerimizden ise Adana, Ankara, Antalya, İzmir, Kocaeli ve Bursa illerinde de faydalanabilirsiniz. Görüntülü muayene şeklinde sunduğumuz hizmetlere ise tüm Türkiye’den ulaşabilirsiniz.

Seçim aşamasında hayatını sağlık profesyoneli olarak sürdüren, ilgili okul veya bölümlerden diploması veya sertifikası olan ve tanınmış sağlık kuruluşlarında çalışma tecrübesi bulunan kişileri tercih ediyoruz. Buna ek olarak önce sabıka kaydı ve diğer evrak kontrolü sonra da referans kontrolü yaparak personelin güvenilirliğinden emin oluyoruz.

Öncelikle şirketimize katılan her personel kapsamlı bir oryantasyon ve eğitim sürecinden geçiyor. Oryantasyon programında evde bakımın temel ilkeleri ve işleyiş esnasında kullanılacak dokümantasyon anlatılıyor. Eğitim programında ise ev ortamına uyum sağlamak için yapılması gerekenler öğretiliyor ve tüm girişimler uygulamalı olarak yaptırılarak personelin hizmet standardizasyonu sağlanıyor.

 

Her personelden hizmet sonrasında merkezimiz ile iletişime geçerek hasta ile geçirdiği zamanı raporlaması isteniyor. Bu raporlar doktorumuz tarafından düzenli olarak kontrol edilen hasta dosyasında toplanıyor ve tüm girişimlerin bakım planına uygun olarak gerçekleştirildiği denetleniyor. Ayrıca uzman hemşirelerimiz rutin ev ziyaretleri ve takiplerle hasta ve personel memnuniyetini “sahada” kontrol ediyor.

 

Son olarak da her müşterimize websitemizde de yayınladığımız müşteri memnuniyeti anketini gönderiyoruz. Bu anketin amacı hizmet alanlardan gelecek geri bildirimlerle hizmet kalitesini gözlemlemek ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşımak.

Başvurunuzu kabul eden hasta ilişkileri sorumlusu bakım ihtiyacınızı yerinde görerek sizin için en uygun bakım planını hazırlamamızı sağlayacak uzman hemşire ziyareti planlıyor.

 

Bu ziyaretin sonunda uzman hemşiremiz,

a. Bakım ihtiyacı (Evde bakım hemşiresi veya bakım görevlisi, diğer destek hizmetler)

b. Bakım süresi (12 veya 24 saat, süreki veya belirli peryodlarda)

c. Bakım ücretinden

oluşan hizmet planını hazırlıyor ve sizin onayınıza sunuyor

Hizmet planını onayladığınız takdirde hasta hakları ve sorumlulukları çerçevesinde düzenlenmiş onam formu ve hizmet sözleşmesi imzalanıyor ve hizmetimiz başlıyor

Tahlil ve röntgen ihtiyacınız belirlendikten sonra uzman hemşire ve teknisyenlerimiz size uygun gün ve saatte bulunduğunuz yere gelip röntgen çekimi yapıyor veya tahlil örneği alıyor. Bu testlerin sonuçları da anlaşmalı olduğumuz kurumlar tarafından size ve doktorunuza iletiliyor.

Eğitimlerimiz bilgilendirme ve bakım amaçlı olmak üzere ikiye ayrılıyor. Bilgilendirme eğitimlerimiz evde bakım, hasta bakımı ve yaşlı bakımı gibi uzmanlık alanımız ile ilgili konularda hasta ve yakınlarında farkındalık yaratma amaçlı düzenlediğimiz eğitimlerdir.

 

Bakım eğitimlerimiz ise bakıma ihtiyaç duyan bireyin yakınlarına ihtiyaç duydukları konuda teorik ve uygulamalı olarak bakım eğitimi vermeyi kapsıyor.

 

Aynı zamanda yeni doğum yapmış annelere yönelik Yenidoğan Eğitim Viziti hizmetimiz mevcut, bu hizmetimizde hemşirelerimiz anneyi bebek bakımı konusunda önemli konularda bilgilendirirken, bebeğin banyosu ve masajının yapılması gibi konularda uygulamalı veriyor. Tüm eğitimlerimiz tercihinize göre evinizde ziyaret veya görüntülü şeklinde sunulabilir.

Uzman hemşirelerimizin hazırladığı hizmet planına göre gerçekleşecek olan hizmet arzu ettiğiniz saatte başlayabilir.

Hizmetlerimiz içerisinde psikolog ve psikoterapi hizmeti mevcut. Bu hizmetimizden hem hasta hem de hasta yakınları faydalanabilir. İhtiyacınıza göre psikoloğumuz bulunduğunuz yere gelebilir veya görüntülü görüşme ile size yardımcı olabilir.

İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü sarf malzemesini ve sağlık ekipmanını evinize teslim edip, kullanımı ile ilgili bilgi veriyoruz. Portföyümüzdeki cihazları kiralamanız veya satın almanız mümkündür.

Hastalarımıza geriatrik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon ve ortopedik rehabilitasyon için fizyoterapi hizmeti vermekteyiz. Fizyoterapistimiz devam eden tedavilerde görüntülü görüşme ile de sizlere de yardımcı olabilir.

Personelimiz sadece medikal anlamda destek sunmakla görevlidir. Ancak eğer evde, sağlık hizmeti alan kişiye yardımcı olabilecek başka biri yoksa, Aileden Biri personeli yemek ısıtma veya hafif ev işlerinde destek olabilir.

Websitemizde yer alan iletişim formunu doldurarak veya 0212 347 2670 veya 0506 204 6151 no’lu telefonlar üzerinden Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz. Çağrı Merkezi yetkilisi ile görüşerek talep ettiğiniz branştaki doktorumuz veya uzmanımız ile randevunuzu planlayabilirsiniz. Randevu planlamanızın ardından, güvenli ödeme alt yapısı üzerinden Kredi Kartı ile ödeme yaparak veya banka havalesi yaparak (IBAN numaraları size mail / SMS yoluyla gönderilecektir) işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Görüntülü muayene için cep telefonunuzu kullanacaksanız telefon üzerindeki internet bağlantısını, eğer ADSL Modem vasıtasıyla bağlanacaksanız ADSL internet bağlantısını kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Cep telefonu üzerinde 3G veya 4G bağlantı, ADSL Model bağlantısı için ise 1.2 Mbps yükleme/indirme hızı kesintisiz bir görüşme için yeterli olacaktır. Eğer Skype veya Zoom benzeri harici bir uygulama kullanmayı tercih ediyorsanız, kullandığınız uygulamada sesinizin ve görüntünüzün iletildiğine ve arayan kişinin sesinin ve görüntüsünün alındığına emin olun. Görüşmenin görüntü kalitesi bulunduğunuz odanın aydınlık seviyesine bağlı olarak değişecektir, ortamın yeterli derece aydınlatılmış olmasına özen gösterin. Sessiz bir odada bulunmaya özen gösterin. Görüşmeyi kulaklıkla yapmanız hem ses kalitesini artıracak hem de görüşmenizin mahremiyetini sağlayacaktır. Sormak istediğiniz soruları önceden hazırlamanız görüşmenin daha verimli geçmesine yardımcı olacaktır. Randevu saatinden en az 10 dakika öncesinde görüntülü muayene için hazır bulunmanızı önemle rica ediyoruz.

Bayram ve resmi tatillerde % 50 zamlı tarife uygulanmaktadır, diğer zamanlarda ise hafta sonu da dahil olmak üzere liste fiyatımız geçerlidir.

Tercihinize göre nakit, banka havalesi veya kredi kartı yoluyla (pos veya online) ödeme yapabilirsiniz.

Sohbet Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar, Nasıl yardımcı olabiliriz?