Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formu

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA

VERİ SAHİPLERİNİN HAKLARINI KULLANMALARI İÇİN BAŞVURU FORMU

 

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Şirketimiz ÖZEL AİLEDEN BİRİ EVDE BAKIM HİZMETLERİ MERKEZİ A.Ş.’ye yapacağınız başvurularda talebinizin yerine getirilebilmesi için, aşağıdaki başvuru formunu açık ve tam bir şekilde doldurarak, ıslak imzalı bir nüshasını bizzat elden veya noter aracılığı ile “Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Caddesi Akın Sitesi 2.Blk. N:8 D:24 Beşiktaş-İstanbul” adresimize ya da 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu uyarınca “güvenli elektronik imzanızla” imzaladıktan sonra güvenli elektronik imzalı formu info@ailedenbiri.comveya info@evdeyenidoganbebek.com elektronik posta adreslerimize iletmenizi rica ederiz.

 

Başvurunun vekil aracılığıyla yapılması halinde lütfen başvuruya ilişkin özel yetki içerir vekaletname aslını ya da onaylı örneğini başvuru formuna ekleyiniz.

 

Yaptığınız başvuruyu mümkün olan en kısa sürede ve en geç 30 gün içerisinde cevaplandıracağız. Başvuru formu ve ekindeki bilgi veya belgelerin eksikolması veya anlaşılamaz olması halinde başvurunuzu netleştirmek amacıyla sizlerle iletişime geçeceğiz.

 

  1. BAŞVURUCUNUN/VERİ SAHİBİNİN KİMLİK VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Ad Soyad:

 

T.C. Kimlik Numarası:

 

Telefon Numarası:

 

Adres:

 

E-posta:

 

Şirketimizle Olanİlişkiniz:

(Çalışan, çalışan adayı, stajyer, iş ortağı, müşteri, müşteri yetkilisi gibi)

*Yukarıdaki bilgiler Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ uyarınca alınmaktadır.

 

 

  1. TALEBİNİZ (Lütfen detaylı şekilde belirtiniz)

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. LÜTFEN BAŞVURUNUZA VERECEĞİMİZ CEVABIN TARAFINIZA BİLDİRİLME YÖNTEMİNİ SEÇİNİZ:

 

  • Adresime gönderilmesini istiyorum.
  • E-posta adresime gönderilmesini istiyoru
  • Elden teslim almak istiyorum.

 

  1. BAŞVURU DEĞERLENDİRME SÜRECİNE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME:

 

İşbu başvuru formu, Şirketimiz ile olan ilişkinizi tespit ederek ve varsa, Şirketimiz tarafından işlenen kişisel verilerinizi eksiksiz olarak belirleyerekilgili başvurunuza doğru ve kanuni süresinde cevap verilebilmesi için tanzim edilmiştir. Hukuka aykırı ve haksız bir şekilde veri paylaşımındankaynaklanabilecek hukuki risklerin bertaraf edilmesi ve özellikle kişisel verilerinizin güvenliğinin sağlanması amacıyla, kimlik ve yetki tespiti içinŞirketimiz ek evrak ve bilgi (Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi sureti vb.) talep etme hakkını saklı tutar. Form kapsamında iletmekte olduğunuztaleplerinize ilişkin bilgilerin doğru ve güncel olmaması ya da yetkisiz bir başvuru yapılması halinde Şirketimiz, söz konusu yanlış bilgi ya dayetkisiz başvuru kaynaklı taleplerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Kişisel Veri Sahibi

:

 

Başvuru Tarihi

:

 

İmza

:

 

 

 

Sohbet Başlat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar, Nasıl yardımcı olabiliriz?